LETNI OBÓZ PROROCZY PROGLORY
„Proroczy aspekt budowania kościoła”

Gorąco zapraszamy w imieniu Komitetu Organizacyjnego PROGLORY na Letni Obóz Proroczy 2024, który będzie prowadzony przez Pastor Marię Dąbrowską, lidera ruchu proroczego PROGLORY. Ponadto, będziemy mieć przywilej gościć wybitnych mówców na naszym obozie, w gronie których będzie Pastor Arek Krzywodajć, Pastor Tracy Verwey z USA, Joanna Williams, Pastor Jakub Kamiński, Pastor Eugeniusz Świerczyński, Pastorzy Mariusz i Wioletta Antoszczuk, Pastorzy Janusz i Mariola Lindner oraz Pastor Mariusz Iwaniec z Kanady, który będzie dzielić się swoimi doświadczeniem w usługiwaniu na misji w Ugandzie.

ProGlory Masłów 2024

Mamy więc możliwość być błogosławionymi różnymi Darami w Ciele Chrystusa. Zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu , ponieważ to co Bóg chce zrobić na obozie jest niepowtarzalne. Obóz odbędzie się w terminie 18 - 24 sierpnia 2024 w Masłowie koło Kielc.
Sprawdź Prorocze Przesłanie - Co Bóg ma dla młodego pokolenia? Proroctwo z konferencji w Bydgoszczy.

Termin: 18 – 24 sierpnia 2024

Miejsce: Masłów, Hotel Ameliówka

Zakwaterowanie możliwe jest w budynku hotelu (pokoje 2-4 osobowe) lub w pawilonach zewnętrznych na terenie obiektu (pokoje 3-4 osobowe)

Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, zupa w porze obiadowej oraz serwowana obiadokolacja. W trakcie sesji wykładowych przerwa kawowa (dostępne ciastka, kawa i herbata)

Ramowy program obozu: Głównym elementem będą wykłady poprzedzone czasem uwielbienia i modlitwy prowadzone w dwóch blokach czasowych - Sesja dopołudniowa (uwielbienie + 2 wykłady) oraz Sesja wieczorna (uwielbienie + 2 wykłady). Dodatkowo przewidziane są również 2 popołudniowe warsztaty.

(Informacja dla uczestników zeszłorocznego obozu – wykłady odbywać się będą na sali, gdzie była stołówka. Wierzymy, że to rozwiązanie zapewni lepszy komfort na wykładach uczestnikom obozu)

Obóz rozpoczyna się w niedziele sesją wieczorną od godz. 18:30 (zakwaterowanie możliwe od godz. 15:00), a kończy się w sobotę nabożeństwem o godz. 11:00

Zakwaterowanie w Hotelu
(Wyższy Standard)
• Cena 1700zł za osobę
• dziecko do 10 lat 1200zł
Zakwaterowanie w Pawilonach
(Niższy Standard)
• Cena 1350zł za osobę
• dziecko do 10 lat 900zł

Zapisy na letni obóz Proroczy 2024 zostaną otwarte w Sobotę 16 Marca.

Zaliczka na Obóz PROGLORY

200,00 

Obecnie przyjmujemy zgłoszenia w formie listy rezerwowej.
Wybierz ilość osób, dla których chcesz dokonać rejestracji i kliknij "Formularz".
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram