Letni Obóz Proroczy Sierpień 2023
„Czasze modlitwy i uwielbienia wypełniają się”

Zapraszamy serdecznie na Letni Obóz proroczy PROGLORY 2023 prowadzony przez Pastor Marię Dąbrowską. Usługiwać również będą goście: Pastor Jerzy Rycharski, Pastor Jakub Kamiński, Pastor Wojciech Walaszczyk, Pastor Eugeniusz Świerczyński, Joanna Wiliams, Pastor Andrzej Jeziernicki oraz Agnieszka Dorsz. Oprócz wykładów planowane są także warsztaty prowadzone przez Pastor Marię Dąbrowską wraz z Kamilą Żabińską i Natalią Orzeł. Obóz odbędzie się w sierpniu 2023 roku w Masłowie koło Kielc.

Termin: 21 – 27 sierpnia 2023

Miejsce: Masłów, Masłów, Hotel Ameliówka.

Zakwaterowanie możliwe jest w budynku hotelu ( pokoje 2-4 osobowe) lub w pawilonach zewnętrznych na terenie obiektu (pokoje 4 osobowe)

Wyżywienie: śniadanie w formie bufetu, zupa w porze obiadowej oraz serwowana obiadokoloacja. W takcie sesji wykładowych przerwa kawowa (dostępne ciastka, kawa i herbata)

Ramowy program obozu: Głównym elementem będą wykłady poprzedzone czasem uwielbienia i modlitwy prowadzone w dwóch blokach czasowych - Sesja dopołudniowa (uwielbienie + 2 wykłady) oraz Sesja wieczorna (uwielbienie + 2 wykłady). Dodatkowo przewidziane są również popołudniowe warsztaty.

W trakcie obozu będą organizowane zespoły modlitewne usługujące modlitwą. W uwielbieniu poprowadzi nas zespół muzyczny o charakterze proroczym z Centrum Misyjnego Rama w Szczecinie.

Obóz rozpoczyna się w poniedziałek sesją wieczorną od godz. 18:30 (zakwaterowanie możliwe od godz. 15:00), a kończy niedzielnym nabożeństwem o godz. 11:00

Na obozie będzie zapewniona opieka nad dziećmi w trakcie sesji wykładowych (porannych oraz wieczornych). Nie będzie zapewnionej opieki w trakcie warsztatów popołudniowych.

Zapisy: Chętnych do uczestnictwa w obozie prosimy o dokonanie rejestracji oraz wpłaty bezzwrotnej zaliczki w terminie 14 dni w wysokości 200zł. O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą zaliczki.

Koszt: Cena obozu uzależniona jest od wybranej opcji zakwaterowania. Dzieci do 3 lat – bezpłatnie

Zakwaterowanie w Hotelu
• Cena 1500zł/ os
• dziecko do 10 lat 1200zł
Zakwaterowanie w Pawilonach
• Cena 1350 zł / os
• dziecko do 10 lat 1000zł

Zaliczka na Letni Obóz PROGLORY 2023

200,00 

Wybierz ilość osób dla których chcesz dokonać rejestracji kliknij "Formularz".

Zapisy na letni obóz Proroczy 2023 zostaną otwarte wkrótce!

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram