3 maja 2022

Sen odnośnie obozu PROGLORY

Sen odnośnie obozu PROGLORY

Był czas, w którym nie było wiadomo czy obóz proroczy w ogóle się odbędzie. Nie wiedząc o tym otrzymałam sen od Boga, w którym pokazał mi stronę internetową tej inicjatywy a na niej widniała mapa Polski z zaznaczonymi miejscowościami. Miałam przekonanie, że Pan chce poszerzyć zasięg obozów i zorganizować je w różnych miejscach (między innymi okolice Zakopanego) aby wyposażać ludzi obdarowanych proroczo w naszym kraju poprzez warsztaty i konkretne nauczania.

Wierzę, że jest to czas, w którym Pan chce objawić swoją chwałę w proroczym wymiarze uwielbienia i używać każdego z nas aby budować Królestwo Niebieskie. Stąd też powstała nazwa inicjatywy PROGLORY - prorocza chwała, którą chcemy doświadczać.

Interpretacja Pastor Marii Dąbrowskiej:

Witajcie. Sen, który otrzymała Siostra Ewelina jest dla mnie potwierdzeniem i odpowiedzią na wołanie do Boga jaką decyzję mam podjąć w sprawie obozu. Kiedy Kościół, który dotychczas pomagał w organizowaniu dwóch kolejnych edycji obozu zrezygnował, byłam ciężko chora i czekałam na operację. W głębi serca wiedziałam, że jest wolą Boga kontynuowanie tego wydarzenia, ale zdawałam sobie sprawę z ciężaru odpowiedzialności w przygotowaniu i prowadzeniu obozu, mojego stanu zdrowia i po ludzku ograniczonych moich możliwości. Ten sen utwierdził mnie w tym, aby zrobić duży krok wiary.

Wcześniej przed przekazaniem mi pałeczki w organizowaniu obozu zgodnie z przekonaniem zarezerwowałam pensjonat w Poroninie Dziękuje Bogu, że postawił na mojej drodze ludzi do działania
oraz kościół „Centrum Misyjne Rama „którzy podali mi dłoń aby pomoc w tym przedsięwzięciu. Wierzę, że kto nie wzgardzi małymi początkami ,zobaczy wspaniałe dzieła Pana!

~ Pastor Maria Dąbrowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram